Ești aici: Acasa Noutati Anunt concurs pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a funcției contractuale vacante de muncitor calificat întreținere școală.

Anunt concurs pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a funcției contractuale vacante de muncitor calificat întreținere școală.

  1. Anunt concurs - Scoala Gimnazială nr.1 Nicolae Bălcescu, judeţul Călărași organizează concurs pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a funcției contractuale vacante de muncitor calificat întreținere școală.
  2. Calendarul de desfăşurare si bibliografia concursului de ocupare a postului de muncitor calificat, durata contractului individual de muncă – perioadă nedeterminată
  3. Fisa post

ANUNŢ

 

SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NICOLAE BALCESCU (PREASNA)  cu sediul în localitatea  NICOLAE BALCESCU, str. CAROL AL II-LEA, nr.10, judeţul CALARASI  organizeazã concurs pentru ocuparea funcţiei contractuale vacante, de:

-MUNCITOR CALIFICAT(I) : 1 NORMA,  conform HG 286/23.03.2011. 

Concursul se va desfăşura astfel:   

- Probapractica în data de . 25.02.2020,  ora 9.00.

- Probainterviu în data de 25.02.2020,  ora 16.00 ,

Pentru participarea la concurs candidaţii trebuie să îndeplinească următoarele condiţii:

- studii : studii medii liceale cu diplomă de bacalaureat; școală profesională;

- vechime : nu necesită;

 -cunoştinţe practice, cursuri calificare

Candidaţii vor depune dosarele de participare la concurs în termen de 10 zile lucrătoare de la publicarea anunţului în Monitorul Oficial, Partea a III-a, adică 21.02.2020 , la sediul ȘCOLII GIMNAZIALE NR.1 NICOLAE BĂLCESCU (PREASNA) ; COM. NICOLAE BĂLCESCU; JUD. CĂLĂRAȘI; STR. CAROL AL II-LEA; NR.10

Relaţii suplimentare la sediul: ȘCOLII GIMNAZIALE NR.1 NICOLAE BĂLCESCU (PREASNA), persoană de contact: Ion Iuliana  telefon: 0242534444            fax: 0242534444   E-mail :This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Director,

Prof. Bobaru Florina Corina

Abonati-va la newsletter si veti fi la curent cu ultimele stiri.

Mesaj rapid


Articole postate recent

Prev Next

Plan operational

Download plan operational {jcomments on}

Intalnire parinti

Intalnire parinti

{jcomments on}

Galerie Foto - an scolar 2013-…

{gallery}AnScolar2013-2014{/gallery}

Online acum

Avem 5 vizitatori și niciun membru online